Marka SPACE STAR

Oferujemy Państwu naszą markę własną Space Star, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. To projekty oparte na pasji i zobowiązaniu do wysokiej jakości. Wprowadziliśmy 6 grup asortymentowych, w tym nasiona traw, keramzyt, podłoża ogrodnicze, korę sosnową, pokarm dla ptaków oraz naturalne nawozy płynne. Nasza marka gwarantuje innowacyjne i zrównoważone podejście do ogrodnictwa, co czyni ją niezastąpioną dla tradycyjnego rynku ogrodniczego.

Grupy asortymentowe

Podłoża ogrodnicze

Posiadamy szeroką ofertą podłoży do uprawy roślin, w tym torf kwaśny i odkwaszony, w opakowaniach foliowych o pojemnościach 5, 10, 20, 50 i 80 litrów, które nadają się do recyklingu.

Produkty organiczne

Polecamy naszą gamę produktów organicznych: naturalny biohumus oraz oborniki płynne :bydlęcy, z pokrzywy i indyczy. Dostępne w opakowaniach 1 i 5 litrów. 

Pokarm dla ptaków

Nasza własną markę produktów dla ptaków, która zawiera gotowe mieszanki pokarmowe oraz słonek czarny. Dostępne są w opakowaniach 1kg, 2.5kg i 5kg. Zadbaj o zdrowie i dobrostan ptaków wokół Ciebie dzięki naszym wysokiej jakości produktom.

Trawy

 Bogata oferta mieszanek nasion traw, idealnie dostosowanych do polskich warunków klimatycznych. Oferujemy różnorodne mieszanki, począwszy od traw sportowych, przez dekoracyjne po gazonowe, aż po łąki kwietne. Produkty są dostępne w opakowaniach o pojemności 0.5kg, 1kg, 5kg i 20kg.

Keramzyt ogrodniczy

Oferujemy keramzyt ogrodniczy, który dostępny jest w opakowaniach o pojemnościach 2, 4 i 8 litrów. 

Kora sosnowa

Uzupełnieniem naszej oferty marki własnej, jest kora sosnowa o dwóch frakcjach: grubej i drobnej, dostępna w opakowaniach pojemności 80 litrów.